Chcete vykročít směrem ke smysluplnému a udržitelnějšímu šatníku?

                                                                               Určení barevného typu a konzultace stylu jsou kroky dobrým směrem.

                                   Určení barevného typu v systému ACS

                  V čem je pro vás prospěšné určení barevného typu ?

Může se to zdát neuvěřitelné, ale bez znalosti barevnosti je vybudování smysluplného a dobře kombinovatelného šatníku velmi obtížné, ne li nemožné. ACS je flexibilní, moderní barevný systém, u kterého se nemusíte obávat žádného zaškatulkování a který klade důraz na osobnost klienta. Po konzultaci získáte barevnici, která je chytře a pakticky sestavena. Práce s ní je velmi jednoduchá, rychlá a efektivní. Pokud se rozhodnete při budouvání šatníku se svou barevností pracovat, získáte navíc výhodu v podobě mladšího, zdravějšího a odpočate působícího vzhledu. S přibývajícími roky hodnota výběru správných barev stoupá.

Jak konzultace probíhá ?Vysvětlíme si 3 základní vlastnosti barev a přistoupíme k určeni vaší tmavosti, teploty a čistoty. K testování používám originální sadu šátků navrženou a vyrobenou Imogen Lamport, zakoupenou přímo z Austrálie. Tato sada se svým designem liší od sad jednotlivých šátků (které se používaly v systému 12 ). Důvodem je to, že byla sestavena jako přesný testovací nástroj právě k ACS tak, aby práce s ní byla přesná a efektivní.

Po určení barevného typu se zaměříme na konkrétní barvy. Ze barevnice vybereme vaše ideální barvy, vhodné neutrální barvy, a také určíme tzv. vaše zvýrazňovače očí, vlasů a pleti.

Poté přejdeme k určení vašeho barevného a tmavostního kontrastu. Kontrasty jsou zásadní v otázce kombinování barev. Zaměříme na barvu vlasů a líčení, případně na barvu obrouček brýlí, pokud je nosíte a barevný výběr šperků a dopňků. V této části si můžete vyfotit barvné kombinace, které se vám budou nejvíce líbit. Vysvětlíme si také základy toho, jak vybírat vzorované oblečení a barvy vhodné pro líčení.

V ceně konzultace je barevnice patentovaného systému ACS.

V čem pomohlo určení barevného typu nejvíce mně?
Kromě zařazení vhodných barev do šatníku a klidu v duši, to bylo především rozlousknutí záhady, která barva na vlasy mi nejvíce sluší.

Pro své klientky zatím stále nabízím zdarma členství v pokonzultační skupině.  Členství v pokonzultační skupině je zdarma, a je to výraz mé dobré vůle. Klientka si členství neplatí v rámci konzultace a nevzniká na něj automatický nárok. Vyhrazuji si právo odebrat klientku ze skupiny. 

Znáte svoji barevnost? Výborně.

Stále vám ale nekteré věci nesedí?

Důvodem může být špatný výběr střihů oblečení, případně neznalost vlastních stylových preferencí. Konzultace stylu vám může pomoct rozlousknout nejeden oříšek.

                                         Konzultace stylu

Co vás čeká během konzultace stylu?

Na začátku této konzultace je to test stylové osobnosti a vysvětlení jednotlivých stylů tak, jak to učí Imogen Lamport. Cílem této části není vás zaškatulkovat, ale ujasnit si, co vám v šatníku funguje, co ne a proč. Je naprosto běžné, že se vám líbí více, než jen jeden styl. Cílem konzultace není vás stylově okleštit až na dřeň, ale naučit vás jednotlivé styly rozeznat a umět na vrstvit v souladu v vaší osobností a životní situací.

Mezi neodmyslitelné kroky patří určení tělesného tvaru, tělesných proporcí a tělesných variací. Vysvětlíme si, jaké střihy jsou pro vás nejvhodnější a kterým je lepší se vyhnout. Samozžejmě záleží také na vás a na tom, kterou část těla si přejete vyzdvihnout a kterou spíše upozadit. Snažím se klientky co nejméně limitovat a aktivně vymýšlet řešení “chytré horákyně”, abyste si mohly danou věc dopřát a zároveň vám to slušelo.

Před konzultací vyplníte dotazník ohledně vašeho životního stylu a potřeb. Toto je klíčové ke zjištění toho, kde má váš šatník trhliny a mezery. Pokud jste ochotny nafotit nejdůležitější kusy ze svého šatníku, můžeme je spolu projet a lépe pak porozumíme tomu, co vám chybí a co naopak přebývá v souladu s vašim životním stylem. 

Zaměříme se také na to, jak fungují horizontální a vertikální linie, na pravidla zlatého řezu, Zaměříme se na výběr obuvi, vzorů a materiálů a doplňků. Výběr vhodných materiálů může mívá stejnou důležitost, jako výběr vhodného střihu.

Součástí této konzultace je také analýza tvaru obličeje, výběr vhodného střihu vlasů, brýlí, výstřihu a tvaru a velikosti doplňků.

V ceně konzultace je také neocenitelná pokonzultační péče, kdy se mě můžete zeptat na plánovaný nákup atd. Zpětná vazba od klientek, které pokonzultační péči využily, je velmi pozitivní.

V čem pomohlo absolvování certifikovaného kurzu woman style mně?


Především jsem si ujasnila, že vždy je dobré dívat se na sebe samu jako na celek a nepitvat se na miniaturní části. Nikdy nelze dodržet všechna pravidla a poučky naráz a na 100%. Důležité je informace mít a naučit se s nimi pracovat, zároveň si ale uchovat určitý nedhled. Toto je věc, kterou bych chtěla svým klientkám předat nejvíce. Dále mi kurz dal to, že jsem si uvědomila, že bez ohledu na to, kolik je mi let chci být sice oblečena přiměřeně ke svému věku, zároveň ale také aktuálně. Nechci redukovat šatník na jeden či dva nejlepší střihy a o všechno ostatní se ochudit.

                                      Zaučení denního líčení

 

Znáte svoje barvy, styl, tělesný tvar a proporce? Mezi všemi informacemi by bylo neštěstné zapomenout na největší šperk, kterým se můžete ozdobit a tím je vhodně nalíčený a upravený obličej. Protože je to věc, kterou považuji za jednu ze zásadních absolvovala jsem kurz ” líčení pro profesionály” u Sonky Skerik.

Cílem je naučit vás rychlému dennímu líčení, které je jen tvz. “lepší verzí vás samých”. Nemusíte se tedy bát, že byste se na konci nepoznaly. líčení bude velmi přirozené.

 

 

Ceník :

Určení barevného typu: 3 500 kč (cca 3h)

V ceně služby je barevnice patentovaná v systému ACS, zpracovaný výstup z konzultace a pokonzultační podpora.

Konzultace určení barevného typu může být provedena pouze dopoledne, ideálně mezi  od 9h , délka konzultace je 3h

Denní líčení : 500 kč, časová náročnost 30 minut

 

Konzultace stylu : 3 800 kč cca 4h)

V ceně služby je zpracovaný výstup z konzultace a pokonzultační podpora. Délka konzultace 4h , lze absolvovat i on line na dálku.

Upozornění :

Prozatím (v nastálé postkoronavirové situaci) pracuji z domu. A tím myslím opravdu přímo z domu. Díky tomu, že přijedete k nám, mně pomáháte držet ceny náročných a detailních konzultací nízko.

 

Texty, koláže a fotografie na tomto webu jsou majetkem autora a jsou chráněny autorským právem. Jejich šíření bez souhlasu autora je zakázané. Fotografie celebrit jsou čerpané z veřejně dostupných perfektnistyl.cz si na ně nenárokuje autorská práva.