Styl na míru a rozbor tvaru postavy

Poznejte tvar své postavy, objevte svůj osobní styl a získejte sebedůvěru

(i bez tvarů modelky)

 • Cítíte se ve svém oblečení nudně?
 • Chtěla byste se lépe orientovat v jednotlivých stylech a získat jistotu při tvoření outfitů?
 • Koupila jste si někdy oblečení, které vypadalo skvěle na modelce/kamarádce, ale na Vás to není ono?
 • Chcete mít jednou pro vždy jasno, jaké střihy oblečení a vlasů Vám sluší a čemu se vyhnout?
 • Nevíte, jak vybírat doplňky a boty?

Nalezněte svůj osobní styl a získejte:

 • Sebevědomí
 • Jistotu při nákupech
 • Radost z nových kousků, které skutečně vynosíte
 • Váš jedinečný styl, díky kterému budete sama sebou
 • Znalosti a informace ohledně tvaru vaší postavy i obličeje, které využijete v praxi

Zažijte momenty v překvapení při objevování vašeho jedinečného stylu

V průběhu konzultace, která trvá zhruba 4 hodiny vybereme nej. střihová řešení pro vás, určíme, co je pro Vaši postavu nejdůležitější, rozklíčujeme Váš styl v souladu s Vašim životním stylem a situací. Budeme se věnovat výběru účesu, vzorů i doplňků. Konzultace je postavena na mezinárodně uznávaném systému, který je přesný, a přitom nepotřebuji znát Vaše míry.

Jak to probíhá?

Sejdeme se v dopoledních hodinách u mě doma, případně můžeme konzultaci rozložit v čase. Ideální jsou hodinové on – line meetingy, které rozdělíme do 4 setkání. Pracovat budeme na základě Vámi předem dodaných a mnou zpracovaných podkladů, individuální přípravy a na základě podpůrných dokumentů od autorky systému.  Vše si vysvětlíme a ukážeme na konkrétních příkladech včetně nákupních tipů z e-shopů vybraných Vám přímo na tělo.

Bonus

Z konzultace osobního stylu si odnesete

 • Skvělý zážitek v příjemném prostředí
 • Téměř 80stránkový dokument obsahující všechny zásadní informace upravený přímo pro vás
 • Soubor s nákupními tipy přímo pro Vás vybranými ze současné nabídky e-shopů

Objevte svůj osobní styl ještě dnes

Cena: 3.900 Kč

Je možná i on-line varianta

Proč využít mých služeb?

Jsem Jana Hejmalova, certifikovaná image konzultantka. Chci, abyste se v každodenním životě cítily skvěle, pohodlně, plné sebedůvěry a samy sebou. Naučím Vás nakupovat nové kousky tak, aby Vám později neležely ve skříni.

Vysvětlím Vám, jaké střihy oblečení Vám sluší a čemu se vyhnout. Spolu přijdeme na to, proč se v některých věcech necítíte dobře a jiné byste naopak nosila až do roztrhání. Ukážeme si, jak přemýšlet o své postavě a o obličeji. Naučím Vás proplouvat mezi módními trendy tak, abyste si z nich vybrala ty, které Vám sluší a vystihují Vaši osobnost.

Můj přístup k postavě je velmi tolerantní, raději hledám cesty, jak na to, než abych oblíbené kousky a styl zakazovala. Myslím si, že individuální přístup je klíč, jelikož dvě ženy s totožnou postavou mohou mít naprosto odlišný vkus, životní styl i pohled na sebe sama. Poradím Vám, jak upozadit to, co Vás trápí, ale nevytvářím nové komplexy upozorňováním na drobné nedostatky.

Nezůstávám jen u teorie. Z konzultace si odnesete list s nákupními tipy z cenově dostupných e-shopů, sestavený speciálně pro Vás. Vysvětlím Vám, jak jsem při výběru postupovala, abyste si v budoucnu sama uměla poradit.

Nechci zůstávat jen u postavy a stylu. Zaměříme se i na vhodný střih vlasů, na výběr obroučků brýlí, doplňků, vzorů a materiálů. Zabrousíme do teorie zlatého řezu, dozvíte se informace o horizontálních a vertikálních liniích, a to, jak s nimi pracovat pro Váš prospěch. Hravě si poradíte s délkami sukní i kalhot a budete vědět, kde ukončovat horní díly.

Vaše nákupy se stanou úspěšnými za zlomek dřívějšího času. Už nikdy nezažijete pocit, že máte skříň velikosti fotbalového stadionu, a přitom nic na sebe.

Už se nemohu dočkat, až proměním i vás. Objevíte svůj styl a vlastně i sama sebe.