Náš tým

                                                       Jana

Jsem máma dvou kluků, což už samo o sobě vydá na plný úvazek.  Souvislostem mezi barevností, typem postavy, stylem a modními trendy se věnuji už pěknou řádku let. Toto téma mě neomrzelo ani po ukončení mateřské dovolené a momentálně poskytuji poradenství v této oblasti na odborné a profesionální úrovni.

Rozumím tomu, že nemáte čas 2 hodiny dumat před plnou skříní a přemýšlet o tom, co na sebe. Chápu, že chcete mít věci vyřešené, fungující a přitom chcete vypadat a cítit se skvěle. Umím se velice snadno vžít do každodenního kolotoče, kdy každá minuta k dobru je vítána.

                                                                        Vzdělání v oblasti stylového poradenství a certifikace


                                             Jarka

Jarka je nejen šmrncovní ženská, ale i ( a ano je to neuvěřitelné) máma 3 dnes již dospělých kluků a jedné slečny školního věku. Kromě toho, že ji vždycky zajímalo, jak využívat barvy a střihy oblečení ve svůj prospěch, báječně plete a šije. Jarka si posledních pár měsíců užívá svůj přesun k jemnější teplé barevné paletě a pro ty z vás, které se nemůžete ztotožnit se svou teplou barevností a nebo si myslíte, že vás to odsuzuje jen k oranžové, khaki, hnědé a ostatním barvám země, budou Jarčiny outfity velmi inspirativní. Uvidíte, že to prostě není pravda, a že každý kdo chce, si může užívat své odstíny růžové, modré i fialové. Jarka je navíc velmi stylová a ráda ve svých outfitech kombinuje prvky ležerního a ženského stylu.

                                                   Peťa

Peťa je máma 3 kluků a aby toho nebylo málo, také výborně šije a plete. Kromě zájmu o oblékání nás s Pet’ou pojí obliba v historii a láska ke klasické literatuře, o které jsme často diskutovaly během našich společných průvodcovských let na zámku ve Slavkově. Peta má studenou , mírně tlumenou zimní barevnost a její outfity jsou výbornou ukázkou toho, jak pracovat s vyšším/vysokým tmavostním kontrastem. Peta tíhne k elegantnímu stylu a bude inspirací pro ty z vás, které máte také životní styl, který vyžaduje praktická řešení, zároveň ale máte potřebu vypadat elegantně a žensky.

Společnými silami odpovídáme  na vaše dotazy, prosby a komentáře v naší FB skupině.

Budeme rády, když se připojíte.

Texty, koláže a fotografie na tomto webu jsou majetkem autora a jsou chráněny autorským právem. Jejich šíření bez souhlasu autora je zakázané. Fotografie celebrit jsou čerpané z veřejně dostupných perfektnistyl.cz si na ně nenárokuje autorská práva.